Έλεγχοι Προόδου

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019 και ώρα 13.15 θα δοθούν οι Έλεγχοι Προόδου του 2ου Τριμήνου των μαθητών/τριών της Γ’, Δ’, Ε’ και ΣΤ’ τάξης.

Την ίδια μέρα και ώρα θα γίνει και προφορική ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών/τριών της Α’ και Β’ τάξης.

Σας παρακαλούμε θερμά να μην μπείτε στα κτήρια του σχολείου πριν τις 13.15 γιατί θα γίνονται ως την ώρα εκείνη κανονικά τα μαθήματα.

Οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών της Ε’ και ΣΤ’ τάξης παρακαλούνται να προσέλθουν στις 13.00 (15 λεπτά πιο νωρίς), στον χώρο των εκδηλώσεων του σχολείου, για μια ενημέρωση – συζήτηση σχετική με την διδακτική επίσκεψη στο Πλανητάριο Θεσσαλονίκης, καθώς και για τη γενικότερη συμπεριφορά των παιδιών τους.